تمدید مهلت شرکت در جشنواره فیلم کوتاه تهران

مهلت شرکت در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تمدید شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بنا به درخواست بسیاری از فیلمسازان و سینماگران و تعدادی از سرپرستان دفاتر سینمای جوان در سراسر کشور مهلت شرکت در این جشنواره تا پایان مردادماه تمدید شد.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور ارتقای سطح آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان برای نیل به سینمای ملی با هدف بسط و تعمیق ارزش‌های والای دینی و هویتی، دستیابی به آثاری فاخر در عرصه فیلم کوتاه و معرفی و ارزیابی بهترین تولیدات یک‌ساله فیلم کوتاه ایران و سایر کشورهای جهان به همت انجمن سینمای جوانان ایران از 20 تا 25 آبان‌ماه در تهران و همزمان در استان‌های مختلف برگزار می‌شود.
این جشنواره به دو صورت ملی و بین‌الملل و در قالب بخش‌ها و زیرمجموعه‌هایی چون: مسابقه ملی، آیین مهر، چشم انداز سرزمین زیبای ما، چراغ راه و بخش جنبی و جلوه‌گاه شرق، در جستجوی حقیقت، ملل مسلمان و... برگزار می‌شود.
تاکنون فیلمسازان بیش از 100 کشور جهان برای شرکت در جشنواره فیلم کوتاه تهران در بخش بین‌الملل اعلام آمادگی کردند و در بخش ملی با توجه به مهلت ارسال آثار جمع بندی نهایی صورت نگرفته است.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثارشان را تا پایان مردادماه به دبیرخانه جشنواره واقع در: تهران، خیابان گاندی، کوی 19 ، پلاک 20 ارسال کنند.
همچنین دسترسی به مقررات و فرم ثبت‌نام در جشنواره اینجا امکان پذیر است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها