داوران بخش فیلم کوتاه «جشنواره پلیس» معرفی شدند

سیدعلیرضا سجادپور طی احکامی کیومرث پوراحمد، مازیار میری و فزاد موتمن را به عنوان داوران بخش مسابقه فیلم‎های کوتاه و خیلی کوتاه سومین جشنواره فیلم پلیس منصوب کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم پلیس، داوران این بخش از میان آثار راه یافته به بخش مسابقه سه فیلم کوتاه و سه اثر خیلی کوتاه را برای دریافت تندیس و جوایز ویژه جشنواره انتخاب و معرفی خواهند کرد.
دبیرخانه این دوره از جشنواره مجموعا 243 فیلم کوتاه و خیلی کوتاه دریافت کرده است که از این تعداد 163 فیلم کوتاه و 71 فیلم خیلی کوتاه از سوی هیات انتخاب مورد بازبینی قرار گرتفه است.
سومین جشنواره فیلم پلیس از 19 تا 22 آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سومین جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند

  برگزیدگان سومین جشنواره فیلم پلیس طی مراسمی ساعتی پیش در تالار وحدت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات داوران این جشنواره برگزیدگان خودرا در بخش‌های مختلف به شرح زیر معرفی کردند.
 • مستندهای راه‌یافته به جشنواره «فیلم پلیس» معرفی شدند

  مستندهای راه‌یافته به جشنواره «فیلم پلیس» معرفی شدند

  با پایان بازبینی فیلم‎های متقاضی شرکت در سومین جشنواره فیلم پلیس، 32 فیلم به بخش مسابقه فیلم‎های مستند جشنواره راه یافتند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره پلیس، هیات داوران بخش مستند پس از ملاحظه این فیلم‎ها، سه فیلم برگزیده این بخش را برای دریافت تندیس جشنواره و جوایز ویژه معرفی خواهند کرد.
 • فیلم‎های کوتاه و خیلی کوتاه «جشنواره پلیس» معرفی شدند

  39 فیلم کوتاه و 20 فیلم خیلی کوتاه به بخش مسابقه سومین جشنواره فیلم پلیس راه یافتند.
 • داوران بخش مستند جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند

  داوران بخش مستند جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند

  داوران بخش مستند سومین جشنواره فیلم پلیس طی حکمی از سوی سیدعلیرضا سجادپور دبیر جشنواره معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم پلیس،‌ هیات داوران این بخش از میان آثار مستند راه یافته به بخش مسابقه،‌ سه مستند برگزیده را معرفی خواهند کرد.
 • نشست آموزشی تخصصی جشنواره پلیس برگزار می‌شود

  نشست آموزشی تخصصی جشنواره پلیس برگزار می‌شود

  نشست مشترک آموزشی تخصصی جشنواره فیلم پلیس با حضور مهوش شیخ‌الاسلامی، پیروز کلانتری، دکتر نعمت‌الله فاضلی و دکتر بهرام بیات در خانه هنرمندان برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم پلیس، این نشست بدنبال امضای تفاهم‎نامه‎ای میان جشنواره فیلم پلیس و انجمن مستندسازان برگزار خواهد شد.
آخرین خبرها