فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه با اکران 4 اثر آغاز می‌شود

فیلم‌های کوتاه «ماسک»، «کپسول»، «گناه» و «پیش از بهشت» در اولین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.
به‌ گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه ۱9اردی‌بهشت‌ماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه داستانی، آغاز به کار می‌کند.
در اولین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «ماسک» به‌کارگردانی نوا رضوانی، «کپسول» به‌کارگردانی امیر پذیرفته، «گناه» به‌کارگردانی ابوالفضل عزیزی و انیمیشن کوتاه «پیش از بهشت» به‌کارگردانی احمد حیدریان به نمایش درخواهند آمد.
در این رویداد مسعود فراستی، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه اول، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.
فیلم کوتاه «ماسک» به‌نویسندگی و کارگردانی نوا رضوانی و از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر تهران است.
«کپسول» به‌نویسندگی و کارگردانی امیر پذیرفته، برنده جایزه بزرگ هیأت داوران سی‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و معرفی‌شده به اسکار 2022 است.
«گناه» به‌کارگردانی ابوالفضل عزیزی و نویسندگی ابوالفضل عزیزی و سیما رسولی از تولیدات مشترک انجمن سینمایی جوانان ایران- دفتر مرکزی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع ) است. انیمیشن کوتاه «پیش از بهشت» را نیز احمد حیدریان ‌نویسندگی و کارگردانی کرده است.
اولین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 19 اردی‌بهشت‌ماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود. حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها