سینما تک فیلم کوتاه ایران راه‌اندازی می‌شود

پردیس سینمایی صبامال و انجمن فیلم کوتاه ایران برای راه اندازی سینما تک فیلم کوتاه ایران تفاهم نامه امضا کردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، این تفاهم نامه شامل برگزاری هفتگی و ماهانه برنامه‌های مختلف نمایش فیلم و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نمایش فیلم برای داوری فیلم‌های جوایز ایسفا خواهد بود.
مسعود امینی تیرانی به نمایندگی از هیات مدیره ایسفا و حسام فرهمند به نمایندگی از مجموعه پردیس سینمایی صبامال این تفاهم نامه را در حضور آقای سعید خانی مدیرعامل خانه فیلم امضا کردند.
سعید خانی در این جلسه با استقبال از این تفاهم‎ نامه اعلام کرد: امیدوار است این تفاهم نامه شرایط ارتباط بیشتر فیلمسازان فیلم کوتاه با تهیه کنندگان سینمایی را فراهم کند.
گفتنی است بر اساس این تفاهم دو‌طرف توافق کردند تا شرایط ایجاد سینما تک و پاتوق ویژه اهالی فیلم کوتاه را در پردیس سینمایی صبا مال مهیا کنند. برگزاری هفته‌های فیلم، نمایش‌های دوره‌ای و برنامه ریزی شده، نمایش فیلم‌های اول و مستقل فیلمسازان، جلسات و کارگاه‌های آموزشی در موضوعات مختلف، نمایش‌های ویژه جوایز ایسفا و دیگر برنامه‌ها به همراه امکان استفاده از تخفیف سالن‌های سینمایی و کافه سینمای پردیس صبا از جمله این توافقات است.
پردیس سینمایی صبامال در خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حر واقع شده است و شرایط راه اندازی و عضویت در سینماتک فیلم کوتاه بزودی اعلام خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها