معرفی برگزیدگان ششمین جشنواره فیلم کوتاه حسنات

برگزیدگان ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان شامگاه چهارشنبه 18 اسفند طی مراسمی معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره به شرح زیر معرفی شدند.

بخش داستانی
نسبت خونی به کارگردانی حسین امیری و پدرام پورامیری از کرمان به عنوان بهترین فیلم داستانی انتخاب شد و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این فیلم رسید.
همچنین بهترین کارگردانی فیلم داستانی به فیلم دختری در میان اتاق به کارگردانی کریم لک زاده  از تهران رسید. دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این کارگردان تعلق گرفت.
سبز کله غازی اثر آرمان خوانساریان از تهران نیز بهترین فیلمنامه فیلم داستانی شد دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این اثر تعلق می‌گیرد.
همچنین جایزه ویژه هیات‌داوران در بخش داستانی به کورسو اثر حامد اصلانی از تهران تعلق گرفت و لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی به این هنرمند اعطا می‌شود.

بخش محیط زیست
بیشعوری اثر امیر حسین ریاحی از اصفهان، نظافت محمدرضا میناپور از استان آذربایجان غربی و فرمول ساخته سید محمدعلی حامی از اصفهان موفق به دریافت این جایزه شدند.

بخش مستند
بهترین فیلم مستند به راه بی عبور اثر محمدرضا حافظی از خرم آباد برگزیده بخش مستند مسابقه ملی چشنواره فیلم حسنات شد. دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این فیلمساز اهدا شد.
همچنین بهترین کارگردانی مستند به قصه یک مرد اثر عطا مهراد و سیاوش جمالی  از تهران رسید  و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به آنها تعلق گرفت.
بهترین تحقیق و پژوهش مستند نیز به لبخند سرد محافظ از مظفر حسینخانی هزاوه از اراک رسید و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مستندساز اهدا شد.

بخش پویانمایی
بهترین فیلم پویانمایی پیراکانتا اثر نگاره حلیمی از تهران شد و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این اثر تعلق گرفت.
بهترین کارگردانی پویانمایی به آقای بنفش اثر عباس جلالی یکتا و حجت اعظم پور  از تهران رسید و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این خالقان این اثر اهدا شد.
همچنین جایزه ویژه هیأت داوران در بخش پویانمایی به لایت سایت اثر سید مسلم طباطبایی از تهران تعلق گرفت و   لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی به او اهدا شد.

بهترین فیلمنامه
جایزه این بخش به ناسور اثر مجتبی حیدری و جبار اجاقلو از زنجان رسید و دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به این نویسندگان اهدا شد.
انتهای کوچه بن بست از  نازنین فرخلو از هشتگرد دومین فیلمنامه برتر و آتن نوشته حسین شاعری از تهران عنوان سومین فیلمنامه برتر را کسب کردند و به آنها  لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی داده شد.
جایزه ویژه هیات داوران در بخش فیلمنامه نیز به  دو اثر سپیده اقبالی از تهران رسید و لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی به این نویسنده تعلق گرفت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها