«مسعود نجفی» دبیر سومین جشنواره فیلم‌های صنعتی شد

رییس جهاد دانشگاهی طی حکمی، مسعود نجفی را به عنوان دبیر سومین جشنواره فیلم‌های علمی و صنعتی منصوب کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در حکم دکتر حمیدرضا طیبی خطاب به نجفی آمده است:

نظر به توانایی و تجارب هنری و اجرایی جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد سرپرست محترم جهاد دانشگاهی واحد هنر، بدینوسیله جنابعالی به عنوان دبیر سومین جشنواره فیلم‌های علمی و صنعتی منصوب می‌شوید.
این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تاکید بر اهمیت موضوع و ضرورت برگزاری مطلوب این دوره از جشنواره همزمان با سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، آورده است: شایسته است ضمن استفاده از تجارب دوره‌های اول و دوم و همچنین قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بالای حوزه فرهنگی جهاد دانشگاهی، تمام مساعی خود را در اجرای مطلوب این رویداد مهم علمی و فرهنگی و صنعتی به کار گیرید.
مسعود نجفی که یکی از اعضای جهاد دانشگاهی محسوب می‌شود، متولد 1358 در تهران، دانش آموخته طراحی صنعتی  بوده و از ابتدای دهه 80 همکاری‌اش را با ایسنا به عنوان خبرنگار سینمایی آغاز کرده است.
وی ضمن همکاری با نشریات و برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی، سردبیری ماهنامه صداپیشه  را بر عهده داشته است. از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به ساخت مستندهایی چون قیصر 40 سال بعد، مرد آواها، یه اتفاق ساده، آقای بازیگر، جمشید در گلستان، حاج کاظم و همچنین آماده‌سازی کتاب‌های مرور 30 دوره جشنواره فیلم فجر، 30 دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران و 30 سال جشنواره فیلم دفاع مقدس و سردبیری بیش از 30 کاتالوگ جشنواره سینمایی از جمله فجر (5دوره)، کودک (2 دوره)، سینما حقیقت (4 دوره)، کوتاه تهران (6 دوره)، پلیس (3 دوره)، مقاومت (2 دوره)، فیلمنامه انقلاب اسلامی(3 جلد) و ویدئویی یاس اشاره کرد.
نجفی علاوه بر حضور در شورای مدیران جشنواره‌ فیلم فجر در دوره‌های 30 و 31، نخستین جشنواره فیلم‌های ویدئویی و هیات داوران بخش سینمایی شانزدهمین جشن سینمای ایران، عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و عضو شورای مرکزی و سخنگوی کانون طراحان و تبلیغات سینمای ایران است.
دوره گذشته جشنواره فیلم‌های صنعتی 23 تا 27 اردیبهشت سال 91 به دبیری ناصر باکیده در تهران برگزار شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها