اعلام برنامه‌های روز چهارم جشنواره «نهال»

در دومین روز جشنواره نهال خانه سینما مملو از تماشاگرانی بود که برای تماشای فیلم‌های جشنواره نهال در آنجا حضور پیدا کرده بودند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» روز گذشته پنجم خرداد دومین روز از فعالیت جشنواره خانه سینما مملو از تماشاگرانی بود که برای تماشای فیلم‌های جشنواره نهال در آنجا حضور پیدا کرده بودند، به طوری که در سانس ساعت 19سالن نمایش سیف الله داد و بالکن آن کاملا پر شده بود و برخی از مخاطبان مجبور شدند روی زمین بنشینند یا ایستاده فیلم‌ها را تماشا کنند.
نمایشگاه پوستر و عکس فیلم جشنواره فیلم کوتاه نهال نیز فعالیت رسمی خود را از روز گذشته آغاز کرد.
یکی از مهمترین نکات در دومین روز از جشنواره حضور ناشران تخصصی سینمایی بود. انتشارات مرکز گسترش که فعالیت عمده آن در بخش سینمای مستند است و بنیاد فارابی که علاوه بر نشر کتب تخصصی از تهیه و تولید فیلم ‌های بلند سینمایی حمایت می‌کند.
فردا چهارشنبه 7 خرداد از ساعت 11 الی 14 ورکشاپ کارگردانی فرزاد موتمن و از ساعت 18 الی 20 کارگاه تئوری فیلم صالح نجفی برگزار می شود.
برنامه نمایش فیلم‌های جشنواره در تالار فارابی دانشگاه هنر در روز چهارمین روز جشنواره به شرح زیر است:

13-15 :عروس جمعه – شیروان دره – گوینده – گهواره سکوت – 1+1=11

15-17 :چند طبقه پپایین تر – پا تا پاروز – هر شب – علت بزرگ زندگی – زپلین

17- 19 :اک آپ آس -  از فردا می ترسم – شکارچی – سایه ها هرکجا که بخواهند می روند

19- 21 : درنا – خانم گل میخکی – میعاد در لجن

برنامه فیلم‌های فردا چهارشنبه 7 خرداد، سیف الله داد خانه سینما :

13-15 :داستان جوجه ای – کلبه ی عشق – یک قتل در دو برداشت – این همه  آب

15-17 :زنبور و برنج – بن بست – قبل از رفتن – خون مردگی

17 – 19 : سانس ویژه نهال نهال ها) رها – تن بداران – آواز مینا – فولیش – عادت می کنیم

19-21 : دراگ – آلاچیق – گنجینه – نامه هایی به زاینده رود – کاردستی – درنا

یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» تا نهم خردادماه با نمایش فیلم بطور همزمان در تالار فارابی دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر و خانه سینما و همکاری و حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برپاست.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان یازدهمین جشنواره «نهال» معرفی شدند

  برگزیدگان یازدهمین جشنواره «نهال» معرفی شدند

  مراسم اختتامیه جشنواره «نهال» با بزرگداشت کامران شیردل و معرفی برگزیدگان برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این مراسم با بزرگداشت کامران شیردل مستندساز پیشکسوت سینمای ایران و سخنرانی رخشان بنی‌اعتماد، کیانوش عیاری و پخش پیام صوتی امیر نادری درباره شیردل آغاز شد.
 • بزرگداشت «کامران شیردل» امروز در اختتامیه نهال

  بزرگداشت «کامران شیردل» امروز در اختتامیه نهال

  اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» امروز با بزرگداشت کامران شیردل مستندساز پیشکسوت سینمای ایران برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» جشنواره دانشجویی نهال با بزرگداشت سازنده حماسه روستازاده گرگانی یا اون شب که بارون اومد خاتمه خواهد یافت.
 • نمایش آثار «کامران شیردل» در جشنواره دانشجویی «نهال»

  نمایش آثار «کامران شیردل» در جشنواره دانشجویی «نهال»

  منتخبی از آثار کامران شیردل امروز در یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» روی پرده می‌رود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امروز پنج مستند از ساخته‌های کامران شیردل در تالار فارابی دانشگاه هنر نمایش داده می‌شود. نسخه ترمیم شده اون شب که بارون اومد در این برنامه نمایش خواهد داشت.
 • برنامه‌های پنجمین روز جشنواره «نهال»

  برنامه‌های پنجمین روز جشنواره «نهال»

  برنامه نمایش فیلم‌ها و کارگاه‌های آموزشی روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در پنجمین روز برگزاری جشنواره نهال، کارگاه کارگردانی فرزاد موتمن از ساعت 11 الی 14 و ورک‌شاپ صدابرداری حسن شبانکاره از ساعت 18 الی 21 دانشگاه هنر برگزار می‌شود.
 • برنامه‌های روز سوم جشنواره «نهال» اعلام شد

  برنامه‌های روز سوم جشنواره «نهال» اعلام شد

  برنامه‌های روز سوم یازدهمین جشنواره فیلم دانشجویی «نهال» اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در روز سوم جشنواره سه شنبه 6 خرداد، کارگاه آموزشی امیرشهاب رضویان با موضوع گذار از سینمای دانشجویی به سینمای حرفه‌ای برگزار خواهد شد. جشنواره تا دهم خرداد با نمایش فیلم بطور همزمان در تالار فارابی و خانه سینما برپاست.
آخرین خبرها