تماشاگران از جشنواره 100 ثانیه‌ای استقبال کردند

پخش نخست از نمایش آثار نهمین جشنواره فیلم های 100 ثانیه ای با حضور پرشور شركت كنندگان و علاقه مندان به سینما در پردیس سینمای آزادی آغاز شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در نخستین روز از نمایش آثار نهمین جشنواره فیلم های 100 ثانیه‌ای ساعت 14 امروز 7 اسفندماه، آثار راه یافته در بخش مسابقه ملی در سالن شهر هنر پردیس آزادی اكران شد.
در نخستین سئانس از اكران فیلم های 100 ثانیه ای حضور چشمگیر علاقه مندان در سالن شهر هنر مشاهد می شد به طوری كه تمام سالن مملو از جمعیت بود و بسیار از علاقه مندان روی زمین شاهد فیلم های 100 ثانیه ای بودند.
یادآور می شود این جشنواره طی امروز و فردا با نمایش آثار راه یافته، اكران منتخبی از ادوار پیشین جشنواره، بخش ویژه سینمای ژاپن، كارگاه های آموزشی و جلسات نقد و بررسی، در پردیس سینما آزادی، مشغول به كار است و برگزیدگان این جشنواره جمعه 9 اسفندماه، در مراسم اختتامیه كه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد، مورد تقدیر قرار می گیرند.
همچنین مراسم رسمی گشایش نهمین جشنواره بین المللی فیلم های 100 ثانیه ای امروز چهارشنبه 7 اسفندماه در سینما بهمن بوشهر برگزار شد.
در این مراسم محمدمهدی طباطبایی نژاد، دبیر هنری جشنواره، سیدمحمدحسین سیدزاده، رئیس حوزه هنری بوشهر، فرید فرخنده كیش مدیر تولیدات سازمان توسعه سینمایی سوره و هادی مقدم دوست فیلمساز و یكی از داوران این جشنواره و برخی شركت كنندگان و علاقه مندان به سینما حضور دارند.
در این مراسم طباطبایی نژاد، دبیر هنری و سیدزاده رئیس حوزه هنری بوشهر به ایراد سخنانی خواهند پرداخت. اجرای موسیقی، تجلیل از فیلمسازان راه یافته بوشهری به نهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 و تقدیر از كریم فائقی، كارگردان فیلم «مروا»، تولید مركز سینمایی استان بوشهر از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره 100 معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره 100 معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 طی مراسمی معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان جشنواره در بخش سینمای اخلاق، فیلم‌های 100 ثانیه‌ای، بخش بین‌الملل معرفی شدند. همچنین در این مراسم از نمایندگان جشنواره‌ها و موسساتی که با جشنواره همکاری داشته‌اند؛ با اهدای لوح تقدیر و تندیس قدردانی شد.
 • نشست هیات داوران نهمین جشنواره 100 ثانیه‌ای برگزار شد

  نشست هیات داوران نهمین جشنواره 100 ثانیه‌ای برگزار شد

  نشست تخصصی هیات داوران با فیلمسازان پنجشنبه هشتم اسفندماه طبق زمان بندی اعلام شده، در سالن شهر قصه پردیس سینمایی آزادی با حضور محمدمهدی طباطبایی نژاد، دبیر هنری جشنواره، سهیل جهان بیگلری، رئیس سازمان توسعه سینمایی سوره، هادی مقدم دوست، نویسنده و کارگردان و امیرمحمد دهستانی کارگردان انیمیشن برگزار شد.
 • ورک‌شاپ «وحید واحد» در جشنواره 100 برگزار شد

  ورک‌شاپ «وحید واحد» در جشنواره 100 برگزار شد

  وحید واحد مدیر موسسه سینه وست استرالیا در نخستین روز برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم های 100 ثانیه ای حوزه هنری در سینما آزادی در نشست تخصصی «ارائه، توسعه و تولید» از شرایط حضور فیلمسازان آثار كوتاه در عرصه های جهانی گفت.
 • نهمین جشنواره فیلم 100 افتتاح شد

  نهمین جشنواره فیلم 100 افتتاح شد

  نهمین جشنواره فیلم 100 افتتاح و نمایش فیلم‌ها در پردیس سینمای آزادی آغاز شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» 94 اثر به بخش مسابقه‌ ملی و 106 اثر به بخش غیررقابتی جشنواره راه پیدا كرده‌اند. بخش سینمای ملی سه سئانس A، B، C در سه نوبت در پردیس سینمای آزادی اكران می شود و آثار در بخش غیررقابتی نیز در سه سئانس D، E، F اكران خواهد شد.
 • بازدید هنرمندان بین‌المللی جشنواره ۱۰۰ از موزه سینما و برج میلاد

  بازدید هنرمندان بین‌المللی جشنواره ۱۰۰ از موزه سینما و برج میلاد

  دبیر کمیته بین‌الملل جشنواره فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای گفت: میهمانان و کارگردانان بخش بین‌الملل، امروز سه‌شنبه ۶ اسفند و در آستانه افتتاحیه نهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ از موزه سینما و برج میلاد دیدن می‌کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» میهمانان و کارگردانان بعد از بازدید از موزه سینما، به برج میلاد می‌روند و از آثار فرهنگی و صنعتی موجود در برج میلاد دیدن می‌کنند.
آخرین خبرها