اول تیرماه آخرین مهلت ثبت‌نام در «جشنواره تسنیم»

تا پایان مهلت شرکت در جشنواره تسنیم تا یک هفته وقت باقی است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بازرگانی و بین الملل انجمن سینمای جوانان ایران، آخرین مهلت شرکت در جشنواره تسنیم اول تیرماه اعلام شد.
جشنواره در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس از 22 تا 24 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.
تشویق جامعه هنری کشور و ترغیب هنرمندان برای پرداختن به موضوعات مرتبط با قرآن کریم واستفاده از ظرفیت هنر برای ثبت و انتقال نقش قرآن در جوامع اسلامی وایجاد زمینه مناسب برای رقابت سازنده در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی هنر فیلمسازی با محوریت قرآن و عترت از اهداف جشنواره تسنیم – آیات قرآنی است.
دربخش موضوعات جشنواره نیز آمده است: سبک زندگی قرآنی، آموزه‌های اخلاقی مبتنی بر قرآن و عترت، قصص قرآن، انسان از منظر قرآن، قرآن کتاب بیداری، ایثار و شهادت در قرآن و معارف اهل بیت، سیمای پیامبر اسلام (ص) در قرآن، نیکی به پدر و مادر و صله رحم، نماز و واجبات الهی، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم، کسب روزی حلال و معاملات اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت، انفاق در قرآن، جهاد از دیدگاه قرآن، پوشش و عفاف از منظر قرآن و عترت.
دومین جشنواره تسنیم – آیات قرآنی توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها