بهمنی: جشنواره تسنیم فرهنگ قرآنی را به وجود می‌آورد

حمید بهمنی استفاده از نیروهای مومن و قرآن جوی رمز ماندگاری جشنواره تسنیم است.
به گزارش «پایگاه خبری فلیم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، حمید بهمنی کارگردان سینما در باره اهمیت برگزاری جشنواره  تسنیم گفت: مضامین قرآنی همیشه برای مردم ما مقدس و دارای اهمیت بوده است و یرگزاری این جشنواره که در بخش های مختلفی مثل فیلم نامه ، فیلم کوتاه و عکس برگزار می شود نقش مهم و تعیین کننده ای در رواج دیدگاههای قرآنی، اعتقادی و مذهبی بین فیلم سازان جوان دارد.
سازنده آن مرد آمد با اشاره به جایگاه غیر قابل انکار قرآن در رشد نگاه فرهنگی و انسان ساز فیلم ساز افزود: موقعی که جوان فیلمساز و سایر هم نسلانش از همان ابتدای شروع کارش با این مضامین مانوس و محشور می شوند، بتدریج با نوشتن و فیلم سازی می توانند درآینده یک سینمای متعالی مبتنی بر نگره های قرآنی را در کشورمان به وجود بیاورند و هنری ناب و ماندگار در سینمای ایران به وجود بیاید.
سازنده گام های شیدایی با تاکید برسیاست گذاری این جشنواره افزود : باید در عرصه برگزاری این جشنواره از نیروهای مومن و قرآن جویی که در سینما و سایر حوزه های فرهنگی کار می کنند استفاده شود و این رمز ماندگاری و موفقعیت جشنواره است.
آخرین مهلت ارسال آثار :اول خرداد ماه 1392
دومین جشنواره ملی تسنیم در مشهد مقدس  از 22 تا 24 مرداد ماه برگزار می شود،علاقه مندان تا پایان خرداد ماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir اقدام نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها