رامبد جوان برای جشنواره همراه تهران فیلم می‌سازد

رامبد جوان بازیگر سینما ،تئاتر و تلویزیون برای بخش «نگاه هنرمند» جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم می‌سازد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران ،  رامبد جوان بازیگر سینما ،تئاتر و تلویزیون با پیوستن به هنرمندان بخش «نگاه هنرمند» در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران گوشی تلفن همراه را برای ساخت تازه ترین فیلم‌اش برگزید.
این هنرمند قرار است با استفاده از گوشی تلفن همراه ، برای حضور در بخش نگاه هنرمند فیلم بسازد.
رامبد جوان، کارگردان، مجری و بازیگر شناخته شده کشور که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل بخش مسابقه سینمای ایران را با فیلم گناهکاران از آن خود کرد در بخش نگاه هنرمند حضور خواهد داشت.
جوان که از سال 73 تا کنون مجموعه‌های تلویزیونی«گمگشته»، «نشانی، مسافران و توطئه فامیلی و در سینما اسپاگتی در هشت دقیقه، پسر آدم ، دختر حوا و ورود آقایان ممنوع را کارگردانی کرده بازی در 18 فیلم سینمایی و 14 مجموعه تلویزیونی موفق را در پرونده کاری دارد.
فیلم سینمایی «نیکان و بچه غول» آخرین فیلم سینمایی رامبد جوان در سال 91 بود که در کنار ویشکا آسایش و انوشیروان ارجمند و ... در آن به ایفای نقش پرداخت اما این فیلم به جشنواره فیلم فجر امسال نرسید.
بخش نگاه هنرمند با حضور 10 چهره سرشناس هنری در اردیبهشت ماه 92 برگزار می شود.
بنابر این گزارش، اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در تهران و دیگر استان‌های کشور برگزار می شود و علاقه مندان می توانند آثار خود در زمینه فیلم و عکس موبایلی را از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tfpf.mobi ارسال کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران شب گذشته در در پردیس سینما گالری ملت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم هیات داوران بخش فیلم و عکس و هنرمندان شرکت کننده حضور داشتند و برگزیدگان به شرح زیر معرفی شدند.
 • باکیده: جشنواره همراه؛ زمینه‌ساز استفاده بهینه از تصاویر موبایلی

  باکیده: جشنواره همراه؛ زمینه‌ساز استفاده بهینه از تصاویر موبایلی

  از گوشی‌های تلفن همراه می‌توان برای ثبت تصاویری استفاده کرد که فقط یک بار ممکن است در زندگی فرد رخ بدهد. ناصر باکیده در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» گفت: رشد مقولات دیجیتال و پیشرفت در عرصه تولید ابزار و ادوات تصویری از قبیل دستگاه‌هایی مثل تلفن همراه، فضایی را در دنیا ایجاد کرده که امکان دسترسی به این ادوات را برای همه آسان‌تر کرده است.
 • خالدی: برگزاری جشنواره‌ موبایل نگاه ما را به دنیا عمیق‌تر می‌کند

  خالدی: برگزاری جشنواره‌ موبایل نگاه ما را به دنیا عمیق‌تر می‌کند

  برگزاری جشنواره‌های موبایلی، فیلمسازی و عکاسی را آسان‌تر کرده و اهمیت خلاقیت را در خلق آثار هنری دوچندان می‌کند. همین فکر کردن و خلاق بودن، هنرمندان را بیشتر از قبل به کمال نزدیک می‌کند.لقمان خالدی در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن بیان این مطلب گفت: من فیلمسازی با موضوع موبایل را تجربه کرده‌ام و بحث جشنواره‌های موبایلی برایم بسیار جذاب است.
 • برگزاری نشست عکاسی «موبایلی و خیابانی» در جشنواره همراه

  برگزاری نشست عکاسی «موبایلی و خیابانی» در جشنواره همراه

  نخستین روز جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با برگزاری یک کارگاه آموزش عکاسی توسط ریچارد کوچی هرناندز همراه شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کوچی که از مشهورترین عکاسان موبایلی دنیا، تهیه‌کننده فیلم‌های چندرسانه‌ای و برنده جایزه امی است، عصر چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه در جشنواره همراه تهران به صورت ویدئو کنفرانس به سخنرانی در خصوص عکاسی موبایلی و خیابانی و تکنیک‌های این نوع عکاسی پرداخت.
 • کارگاه‌های جشنواره همراه تهران نمونه یک همایش ملی دانشگاهی

  کارگاه‌های جشنواره همراه تهران نمونه یک همایش ملی دانشگاهی

  گوشی‌های موبایل می‌توانند رسانه‌های خوبی در عرصه‌های مختلف اجتماعی باشند.حسن علی‌کرمی در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن بیان این مطلب گفت: بحث عکاسی و فیلمسازی با موبایل، بحث نسبتا جدیدی در عرصه هنر است؛ چرا که این ابزار اخیرا برای خلق آثار هنری در اندازه و اشل خود مورد استفاده قرار گرفته است.
آخرین خبرها