گوهری: تبادل اندیشه در جشنواره فیلم کوتاه تهران

تبادل اندیشه بین جوانها و اساتید در جشنواره فیلم کوتاه به خوبی انجام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» محمد رضا گوهری فیلم نامه نویس سینما در باره برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران و کیفیت فیلمهای حاضر در جشنواره عنوان کرد: با توجه به فیلمهایی که دیدم در حوزه فیلمهای مستند و انیمیشن فیلمهای خوب زیادی وجود داشتند. در حوزه فیلمهای داستانی بیشتر با فیلمهای متوسطی به لحاظ کیفیت روبه رو بودیم و چند فیلم خوب هم در جشنواره وجود داشت.
نویسنده ملکه با تاکید بر اثرات مثبت برگزاری کارگاههای آموزشی تاکید کرد: برپایی این نوع کارگاهها با حضور اساتید باتجربه و کار بلد می تواند تاثیر گذار باشد. در اغلب این کارگاههای حرفه ای  بحث های خوبی میان اساتید و علاقمندان در جریان بود. این تبادل اندیشه ها و تفکرات بین جوانها و با تجربه ها به نفع رشد و اعتلای فیلم کوتاه است و باید مسئولین با برنامه ریزهای  هدفمند این نشستها و کارگاهها  را در طول سال برگزار کنند.
نویسنده نیمه گمشده با اشاره به پویایی و نشاطی که در برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران وجود دارد تصریح کرد: باید از این شور و هیجان جوانها در برگزاری جشنواره به بهترین شیوه ممکن بهره  برداری کرد وجوانهای علاقمند را در یک جریان هدفمند با شرایط فیلم سازی فیلم کوتاه و مسائل مختلف این حوزه آشنا کرد.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 10 تا 16 مهرماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی در تهران و همزمان سراسر کشور برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها