معرفی داوران بخش فیلم جشنواره حضرت علی اکبر(ع)

هاشم میرزاخانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره موضوعی حضرت علی اکبر (ع)  طی حکمی جمال شورجه، حسین زندباف و پرویز شیخ طادی را به عنوان داوران بخش فیلم این جشنواره منصوب کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در حکم ابلاغی از سوی میرزاخانی آمده است:

هوالمحبوب
این جشنواره فرصتی بدیع ومغتنم است برای اتصال روان و روح خلاقه ی  هنر آفرینان جوان این مرزو بوم، تا در تجلی دیدار- شکوه این حضور هنری را کشف ونقوش ماندگار آفرینندگی را در این گستره به وضوح احساس و ادراک نمایند. نظر به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی از شما  به عنوان یکی از اعضای هیات داوران  بخش فیلم  جشنواره فرهنگی و هنری حضرت علی اکبر(ع)  دعوت به عمل می آید.
امید آنکه آن اسوه اخلاق و ایثار، آن یگانه عرصه شهامت و شجاعت – حضرت علی اکبر (ع) یاریتان نماید تا در کنار تجارب مفید و ارزشمندی که دارید، شاهد  معرفی هنرمندان جوان برتر در این جشنواره مهم باشیم.
هاشم میرزاخانی
دبیر بخش فیلم جشنواره موضوعی فرهنگی و هنری حضرت علی اکبر(ع)
خرداد 1391

جمال شورجه متولد 1333 از زنجان، کارشناس سینما و تلویزیون از دانشگاه هنر است که آثاری همچون روزنه، شب دهم، عملیات کرکوک، حماسه مجنون، لبه تیغ، دایره سرخ ، خلبان باشگاه سری ،وعده دیادر،... و سی و سه روز. او همچنین تهیه کننده فیلمهای سینمای متعددی از جمله نفوذی و آسمان هشتم است.
حسین زندباف متولد 1325 از ساری که تدوین بسیاری از آثار شاخص سینمایی را عهده دار بوده و از این بین می توان به دست شیطان، مردی که زیاد می دانست، اتوبوس، مومیایی 3، سینما سینماست ، دختر شیرینی فروش ، هیوا، از کرخه تا راین، بوی پیراهن یوسف و ... اشاره کرد. زندباف در حال حاضر رئیس گروه ساماندهی صنوف سینمایی است.
پرویز شیخ طادی متولد 1340 از آبادان، کارشناس بازرگانی است از آثار او می توان به کارگردانی سرزمین پدر بزرگ، دفتری از آسمان، پشت پرده مه، سینه سرخ و روزهای زندگی که برگزیده پنج سیمرغ در جشنواره بین المللی فیلم فجر شد اشاره کرد.
مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان بخش فیلم این جشنواره روز سی ام خرداد ماه از ساعت 18 الی 20 در محل تالار وحدت برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها