اسامی فیلمنامه‌نویسان بخش مسابقه «دنا» اعلام شد

محمد تقی فهیم منتقد، فیلمنامه نویس و فعال در عرصه مطبوعات کشور ، علی درخشی فیلمنامه نویس و فیلمساز به همراه هادی مقدم دوست فیلمنامه نویس، فیلمساز و روزنامه نگار،۱۲ فیلمنامه نویس بخش مسابقه دنا را از میان 330 متقاضی شرکت در این بخش معرفی کردند.
  به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران ، اسامی ۱۱ فیلمنامه نویس که با 12 فیلمنامه فیلم کوتاه در بخش مسابقه جشنواره دنا قرار گرفته اند، اعلام شد.
رضا دانش پژوه با فیلمنامه عالم بها از یاسوج، شهین دهقانی با فیلمنامه  غنیمتی برای سلیم از برازجان، مهدی مداحی با فیلمنامه بادام ها از قم، مهری  رحیم زاده با فیلمنامه نورکم رنگ از قزوین، محسن باقری دستگردی با فیلمنامه سنگ قبری برای آب از شهرکرد، حیدر هدایتی با فیلمنامه وضعیت  - خاموش ازجم ، محسن باقری دستگردی با فیلمنامه حباب از شهرکرد، طاهره براتی نیا با فیلمنامه یک طلبه به من PM بدهاز قم، محمدعلی هاشم پور با فیلمنامه نامه ای برای او از ساری، محمد حسین صفری با فیلمنامه مرگ خواهد آمد از رودبار، محمدفاضل پورابوطالب با فیلمنامه حرفهایی که نیست از اصفهان و شیرین بدرلو با فیلمنامه بلدرچین از اصفهان دوازده فیلمنامه نویسی هستند که در مسابقه 48مین جشنواره منطقه ای سینمای جوان حضور دارند.
چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام دنا با حضور 12 استان البرز، تهران، قزوین، قم، بوشهر، سمنان، مازندران، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری ، اصفهان و همچنین یزد توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد و انجمن سینمای جوانان ایران از 19 تا 22 تیر در یاسوج برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  در آیین پایانی چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان که شب گذشته - 22 تیر -در یاسوج برگزار شد، ریاست سازمان امورسینمایی و سمعی وبصری حضور یافت.
 • جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  شب گذشته چهل وهشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - دنا در یاسوج به کار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره پس از چهار روز برگزاری در استان کهکیلویه و بویراحمد 22 تیرماه در سالن سینمای اداره ارشاد استان به کار خود پایان داد.
 • چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  هنرمندان جشنواره منطقه ای سینمای جوان از داوود رشیدی در یاسوج استقبال کردند.
 • برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  محمدعلی کشاورز بازیگر با سابقه تئاتر ، سینما و تلویزیون در باره تاثیرات برگزاری این جشنواره گفت : هر جشنواره ای با هر موضوعی که برگزار شود به رشد و اعتلای سینما کمک می کند.
 • جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  مراسم افتتاحیه چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان «دنا» برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شب گذشته جشنواره «دنا» در محل سالن روباز امام رضا(ع) مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی شهرستان یاسوج رسما کار خود را آغاز کرد.
آخرین خبرها