«افلاک» فردا به کار خود پایان می‌دهد

مراسم اختتامیه چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان 21 اردیبهشت ماه در خرم آباد  برگزار می شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام افلاک که از عصر 18 اردیبهشت ماه با افتتاح گالری عکس کار خود را آغاز کرده بود پس از سه روز به کار خود پایان می دهد.
چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با حضور استانهای لرستان، خوزستان، همدان، مرکزی، کرمانشاه، کردستان و ایلام  پس از نمایش 78 فیلم کوتاه، دو جلسه نقد و بررسی فیلمهای بخش مسابقه و 16 ساعت کارگاه آموزشی تئوری و عملی عکس و فیلمنامه نویسی به همراه نمایش آثار برتر انیمیشن و تجربی ایران و جهان سرانجام عصر روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه با حضور جواد شمقدری، معاون وزیر و رئیس سازمان امورسینمایی و سمعی و بصری، هاشم میرزاخانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره، مدیران کل و مدیران حوزه سازمان سینمایی، استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین این اداره کل و مسئولین فرهنگی و هنری استان، فیلمسازان ، عکاسان، فیلمنامه نویسان و هنرمندان 7 استان کشور و همچنین علاقه مندان به حوزه فیلم کوتاه و اصحاب رسانه و مطبوعات در استان به کار خود پایان خواهد داد و برگزیدگان جشنواره در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس معرفی خواهند شد.
 قابل ذکر است این برنامه از ساعت 18 در محل مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای «افلاک» معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای «افلاک» معرفی شدند

  چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان عصر روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه پس از سه روز در استان لرستان – خرم آباد به کار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم با حضور مسئولین برگزیدگان جشنواره در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس معرفی شدند.
 • برنامه روز دوم جشنواره «افلاک» اعلام شد

  برنامه روز دوم جشنواره «افلاک» اعلام شد

 • چند خبر از چهل و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان

  چند خبر از چهل و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و دبیر افلاک به چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان پیام داد.
 • جشنواره منطقه‌ای «افلاک» امروز افتتاح می‌شود

  جشنواره منطقه‌ای «افلاک» امروز افتتاح می‌شود

  چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان عصر امروز افتتاح می شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - افلاک عصر روز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم آباد گشایش می یابد.
 • پیام «هاشم میرزاخانی» به جشنواره منطقه‌ای افلاک

  پیام «هاشم میرزاخانی» به جشنواره منطقه‌ای افلاک

  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران به چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان پیام داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» میرزاخانی این جشنواره را محلی برای معرفی و به نمایش گذاشتن آثار نسلی که اثر گذار و دامنه ودیعه هنرش می تواند فرهنگ ملل و اقوام را با حسی مشترک مانوس و مرتبط نماید خواند.
آخرین خبرها