پیام «هاشم میرزاخانی» به جشنواره منطقه‌ای افلاک

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران به چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان پیام داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هاشم میرزاخانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره طی پیامی به جشنواره افلاک، این جشنواره را محلی برای معرفی و به نمایش گذاشتن آثار نسلی دانست که اثر گذار و دامنه ودیعه هنرش می تواند فرهنگ ملل و اقوام را با حسی مشترک مانوس و مرتبط نماید وضمن ایجاد شورمندی وشوق در حوزه هنری بستری نو برای کشف استعداد های شگرف در این دیار باشد، نامید.
متن کامل پیام میرزاخانی به شرح ذیل است:
چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام  افلاک تقارن با بهار و اردیبهشت دارد، در سرزمین شکوه و شوق ، مهد دلیران و خطه کبوترانی خونین بال که در آسمان نیلگون دفاع مقدس از مصلای ستاره و سرود هم گذشتند و تجسم عالی ترین صحنه های سینمای سخاوت و زندگی بودند.
امروز خدای را سپاس می گوییم که نسلی دیگر از فیلمسازان جوان در این برهه میکوشد بخشی از توانمندی ، ابتکار و خلاقیت و نو اندیشی هنر خویش را باتجربه ای ارزشمند به نمایش بگذارد. نسلی که زبانش اثر گذار و دامنه ودیعه هنرش می تواند فرهنگ ملل و اقوام را با حسی مشترک مانوس و مرتبط نماید وضمن ایجاد شورمندی وشوق در حوزه هنری بستری نو برای کشف استعداد های شگرف در این دیار باشد.
 بی شک این نگاه، ظرفیت عمیق فرهنگی و تبادل نگرش های نو و درک سلیقه های متقابل سینمای جوانان را به سمت چشم اندازی روشن سوق خواهد داد و جشنواره ها فرصتی بی بدیل برای ارایه اصالت روح هنر و فرهنگ ایران اسلامی است که این کاروان را به مسیر تعالی و توسعه رسالت انسان رهنمون خواهد کرد.
در پایان بایسته می دانم از مشارکت صمیمانه همه هنرمندان عزیز از هفت استان شرکت کننده از غرب و جنوب غرب کشور و کوشش های خالصانه متولیان این برگزاری که برگ زرین دیگری بر دفتر جشنواره های منطقه ای افزودند سپاس و قدردانی بنمایم و امید آنکه خدای هنر آفرین به پاس این همه مشارکت و همدلی و کوشش بی دریغ به آنان پاداش خیر دهد.


هاشم میرزاخانی
رئیس هیات مدیره ومدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها