اترک به پایان راه نزدیک می‌شود

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز چهل و ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان عصر روز 23 اسفند با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی برگزار می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری چهل و ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان - فصل 4 اترک روز سه شنبه 23 اسفند ماه مراسم پایانی و معرفی برگزیدگان جشنواره اترک در بجنورد برگزار می‌شود.
 23 اسفند ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر حسینی و رییس سازمان سینمایی جواد شمقدری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران هاشم میرزاخانی و تنی چند از مسئولین و مدیران حوزه سازمان امورسینمایی کشور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر جشنواره، استاندار و تنی چند از مقامات استانی، هنرمندان شرکت کننده از هفت استان کشور، اصحاب رسانه و مطبوعات مستقر در استان در سالن گلشن مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد برگزار خواهد شد.
ستاد خبری همچنین اعلام کرد: در این مراسم علاوه بر سخنرانی مسئولین عالی رتبه فرهنگی ، جوایز جشنواره در چهار بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه، عکس و پوستر فیلم اهدا خواهد شد و از برنامه های جنبی مراسم علاوه بر پخش کلیپ موسیقی مقامی نیز به اجرا در می آید.
چهل و ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان با حضور هفت استان برگزار و دور جدید این جشنواره ها در سال 1391 از 12 تا 14 اردیبهشت ماه با نام چهل و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - لرستان (افلاک) برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها