معاون امور سینمایی به جشنواره «لیان» پیام داد

جواد شمقدری معاون امور سینمایی به یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان - فصل سه - «لیان» پیام داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به مناسبت برگزاری یازدهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - فصل سه - لیان معاون امورسینمایی به این جشنواره پیام داد.

متن کامل پیام شمقدری به شرح زیر است:

اهتمام به برگزاری جشنواره های منطقه ای سینمای جوان و اصرار بر تداوم آن با ابعاد کمی و کیفی قابل توجه، نشان از اطمینان خاطر و اعتماد به نفس مدیران دفاتر انجمن و فیلمسازان، عکاسان، فیلمنامه نویسان و هنرمندان  مناطق فرهنگی کشور برای خلق و ارایه آفرینش های بدیع و نو به نو است. جشنواره های منطقه ای ضمن آنکه سبب تحرک و پویایی مناطق کشور در عرصه هنرهای عکاسی و سینما می شود، این پیام را با خود دارد که جشنواره ملی و سالانه فیلم کوتاه و نیز جشنواره ملی عکس ایران ، مجال و فضای کافی را برای عرضه و ارایه بسیاری از آثار شاخص ندارد و سبد تولیدات متنوع دفاتر انجمن حکم می کند که جشنواره های منطقه ای هر ساله بیش از گذشته جدی گرفته شوند و آثار هنرجویان و هنرمندان شهرستانی با تأمل و مداقه بیشتری مورد مشاهده و ارزیابی قرار گیرند، حال که استان زر خیز بوشهر با برخورداری از فرهنگی سراسر شور و حماسه میزبان دور تازه ای از جشنواره های منطقه ای شده است،امیدوارم فصل تازه ای در عمق بخشیدن به برنامه ها ، کارگاهها و جلسات نقد و بررسی جشنواره گشوده شود و الگویی برای جشنواره های مشابه خلق شود.
همت بلند و ذوق سلیم همه هنرجویان، مربیان، مدرسان و مدیران دفاتر انجمن سینمای جوانان شرکت کننده در جشنواره و همکاران عزیزم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را می‌ستایم.
سربلند و سرافراز در پرتو عنایت حضرت حق باشید.
جواد شمقدری
معاون وزیر   

یازدهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - فصل سه (لیان) از اول تا سوم آذر ماه توسط اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر، انجمن سینمای جوانان ایران و دفتر بوشهر این انجمن با حضور مناطق فرهنگی 4 و5 در بوشهر برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها