معرفی هیات انتخاب و داوری جشنواره منطقه‌ای «لیان»

هیات انتخاب و داوری یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان - فصل سه (لیان) معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اعضای هیات انتخاب و داوری یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان فصل سه (لیان) معرفی شدند.
محمد درمنش، کارشناس ارشد فیلمبرداری سینما، کارگردان، تهیه کننده و کارشناس فرهنگی، محمد علی فارسی کارشناس سینما و مستند ساز و ساعد نیک ذات فیلمساز، عکاس و فیلمبرداری کار انتخاب و داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره لیان را برعهده دارند.
بخش فیلم این جشنواره در دو زیر مجموعه با موضوع آزاد و تولیدات هنرجویی انتخاب و داوری می‌گردند.
دوازده تندیس به علاوه جایزه نقدی به برگزیدگان بخش بهترین ها در تحقیق و پژوهش، فیلمنامه، تصویربرداری، تدوین، صدا، استعداد جوان، تهیه کننده و یا مجری طرح، بهترین های پویانمایی، مستند، تجربی و داستانی و همچنین جایزه ویژه هیات داوران اهدا خواهد شد.
همچنین نفرات برتر در بخش سینمای جوان - مختص تولیدات اول تا سوم هنرجویان دفاتر انجمن - دیپلم افتخار و جایزه نقدی به همراه حمایت از اثر بعد را در سه زیرمجموعه داستانی، مستند و پویانمایی  دریافت می‌کنند.
علاوه بر جوایز فوق 5 برگزیده در بخش بهترین های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی و  همچنین جایزه ویژه هیات داوران حمایت از تولید اثر بعد را نیز در مجموع جوایز خود دارند. 
یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان - فصل سه(لیان) از اول تا سوم آذر ماه با حضور مناطق فرهنگی 4 و 5 در بوشهر برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها