سهیل جهان‌بیگلری به جشنواره رویش پیام داد

سهیل جهان‌بیگلری دبیر هفتمین جشنواره فیلم‌های یوتاه دینی رویش همزمان با شروع به یار جشنواره دیدگاه خود را درباره برگزاری این رویداد سینمایی بیان یرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در متن پیام دبیر جشنواره آمده است:
جشنواره بین المللی فیلم یوتاه دینی رویش اینی در حالی ورود به هفتمین هنگامه را جشن می گیرد یه تجاربی بایسته از فعالیت‌های این شش دوره را سرمایه خود ساخته و آن را میعادگاه رویش‌های برآمده از نگاه مومنانه و دین مدار برخاسته از ایمان و معنویت برای جوانان این سرزمین مبدل یرده است.
این جشنواره فرصتی ست بی بدیل برای همفیری و حضوری همدلانه در عرصه رقابت و مشاریت یه می تواند گستره ای را با تداوم خود فرا روی تمامی فیلمسازان جوان این سرزمین قرار دهد. قالبی سرشار از بداعت و بیان استعاری خلاقه، با تنوع چشمگیر شیوه‌ها و سلیقه ها با روییرد هنری یه در ذات خود تعریفی ارائه می یند. فراگیر و عامه، با نگاه ژرف اندیش به معارف اسلامی و دینی تا بتواند اندیشه های اخلاقی، بینش و منش انسانی را برای همگان به ارمغان آورد، فیلمسازان جوانی یه طی این هفت دوره از برگزاری جشنواره با حضور پرشور و موثر خود توانسته اند به نحو شایسته ای تجلی این باور را به قاب تصویر بیشند و خود را در معرض قضاوت قرار دهند.
اینی یه خیزش بیداری اسلامی در یشورهای منطقه آغاز و پیام آور شیفتن جان ها و فطرت ها شده و همچون توفان، خانه بی‌باوری، تردید و یاس را در هم می شیند مسئولیت همه اهالی فرهنگ و هنر و به ویژه فیلمسازان را سنگین تر یرده است. انشاءالله بتوانیم در مسیر رشد و تعالی رویش‌های دینی مانند گذشته گام های موثری برداریم.
خدای را بی یران شایریم یه این اتفاق در استمرار مباری خود به یی جریان اثرگذار در عرصه سینمای دینی تبدیل شده و جایگاه خود را در جامعه هنری ما ثبت یرده است، از خداوند متعال می خواهیم تا رویش های دیگر از این عرصه الهام بخش همه هنرمندانی باشد یه درد و دغدغه دیانت دارند و مومنانه به عالم می نگرند و هنرمندانه این شهود درون را به روایت می‌یشند، عنایات خاصه و ربوبی و تفضلات هشتمین قطب امامت و ولایت حضرت ثامن الائمه(ع) یار و مددیارتان باد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش

  معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش

  برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش طی مراسمی در سالن همایش‌های صداوسیمای شهر مشهد معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سهیل جهان بیگلری گفت: سپاس از لطف و عنایت حضرت حق که در جوار امام مهر هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش را به انجام و سرانجام رساندیم.
 • سینمای ایران به یک مدرسه بزرگ فیلمسازی تبدیل شده‌است

  راشد رادوان فیلمساز لبنانی- اسپانیایی تاکید کرد جشنواره فیلم رویش می‌تواند با سیاست‌های اسلام‌هراسی مبارزه کند.
 • جشنواره رویش برای پیگیری اهداف نیازمند آکادمی است

  جشنواره رویش برای پیگیری اهداف نیازمند آکادمی است

  دکتر ابراهیم فیاض در جریان نشست‌های جشنواره رویش تاکید کرد این رویداد سینمایی برای پیگیری اهداف خود نیازمند یک آکادمی است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سومین نشست نسبت دین و سینما در هتل پردیسان مشهد، محل استقرار مهمانان و برگزارکنندگان جشنواره رویش برگزار شد.
 • پیام رئیس حوزه هنری به «جشنواره رویش»

  پیام رئیس حوزه هنری به «جشنواره رویش»

  محسن مومنی ‌شریف رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی همزمان با برپایی هفتمین رویش در پیامی تاكید كرد جشنواره افق‌های جدیدی را پیش روی هنرمندان قرار خواهد داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به همه هنرمندانی كه در جوار بارگاه هشتمین علت ایجاد هستی گرد آمده‌اند، درود می‌فرستم.
 • ویژه برنامه جشنواره رویش روی آنتن شبكه اول می‌رود

  شبكه اول سیما همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش ویژه برنامه‌ای را در چهار شب پخش خواهد كرد.
آخرین خبرها