12 اثر پویانمایی در بخش رقابتی «جشنواره رویش»

 هیات انتخاب ششمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش 12 فیلم پویانمایی را برای شرکت در بخش رقابتی این جشنواره انتخاب کرد. 
 به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» از مجموع آثار ارسالی به دبیرخانه ششمین جشنواره فیلم رویش در بخش پویانمایی، اعضای هیات انتخاب 12 فیلم را شایسته حضور در بخش رقابتی دانستند.
پله پله تا ماه به کارگردانی توران کولیوند با زمان 7 دقیقه، سلام دایی به کارگردانی جلال نعیمی با زمان 6 دقیقه و تولد به کارگردانی توران کولیوند با زمان 12 دقیقه (هر سه به تهیه‌کنندگی صدا و سیمای مرکز کرمانشاه)، فقط یک سوال به کارگردانی سعید رزم‌آهنگ و تهیه‌کنندگی حوزه هنری فارس با زمان 6 دقیقه، زندگی و دیگر هیچ به کارگردانی امیر واحدی و تهیه‌کنندگی  انجمن سینمای جوان  اردبیل با زمان 4 دقیقه، موج‌های گمشده به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر مهران با زمان 7 دقیقه، یاور به کارگردانی علیرضا اربابی با زمان 5 دقیقه و بید مجنون به کارگردانی حامد حاج‌حسین‌زاده با زمان 1دقیقه و 30 ثانیه (هر دو به تهیه‌کنندگی حوزه هنری سیستان و بلوچستان)، تهاجم به کارگردانی علی‌اکبر فرشباف و تهیه‌کنندگی حوزه هنری آذربایجان شرقی با زمان 2 دقیقه و 20 ثانیه، دیروز، امروز، امروز به کارگردانی و تهیه‌کنندگی احمد تیموری با زمان 2 دقیقه، آن سوی آسمان به کارگردانی رضا دیانتی و تهیه‌کنندگی حوزه هنری اصفهان با زمان 5 دقیقه و آدم‌ها به کارگردانی ماشاالله محمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوان کردستان با زمان 3 دقیقه فیلم‌های برگزیده این بخش هستند.
 هیات انتخاب، علاوه بر این 12 فیلم پویانمایی، 17 فیلم مستند و 18 اثر داستانی را برای شرکت در بخش رقابتی ششمین دوره رویش برگزیدند.
ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش امسال از 3 تا 6 آبان‌ماه در مشهد برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • تقدیر از مادر و همسر «سلمان هراتی» در اختتامیه رویش

  تقدیر از مادر و همسر «سلمان هراتی» در اختتامیه رویش

  شب گذشته در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» از مادر و همسر سلمان هراتی تقدیر شد. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این تقدیر به بهانه حضور مستند من پشت این دریچه چشم براهم به کارگردانی جواد توانا در جشنواره صورت گرفت.
 • هزینه‌های درمان خانواده شیمیایی در اختتامیه رویش پرداخت شد

  هزینه‌های درمان خانواده شیمیایی در اختتامیه رویش پرداخت شد

  شب گذشته در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» کلیه هزینه‌های درمان خانواده شیمیایی عبدالرحمان پرداخت شد. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مستند جنایت در سکوت ساخته بهروز نورانی‌پور ‌تندیس بهترین مستند ششمین جشنواره فیلم دینی رویش را دریافت کرد.
 • برگزیدگان ششمین جشنواره رویش معرفی شدند

  برگزیدگان ششمین جشنواره رویش معرفی شدند

  برگزیدگان ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» طی مراسمی در سالن همایش‌های صدا و سیمای مشهد معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات داوران ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش پس از بررسی 47 فیلم راه یافته به بخش مسابقه جشنواره آرای خود را اعلام کرد.
 • جشنواره «رویش» امروز به کار خود پایان می‌دهد

  جشنواره «رویش» امروز به کار خود پایان می‌دهد

  ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» امروز طی مراسمی در سالن همایش‌های صدا و سیمای مشهد به کار خود پایان می‌دهد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امسال ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش همزمان با خراسان رضوی در 14 استان کشور و 11 کشور دیگر نیز برگزار شد.
 • جشنواره «رویش» فیلمسازان را رها نمی‌کند

  جشنواره «رویش» فیلمسازان را رها نمی‌کند

  فیلمسازان حاضر در ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» دیدگاه‌هایشان را نسبت به برگزاری جشنواره بیان داشتند. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» حمایت از تولیدات بعدی برگزیدگان جشنواره از جمله نکات مثبتی است که بیشتر فیلمسازان حاضر در جشنواره به آن اشاره می‌کنند.
آخرین خبرها