فیلم‌های فیلمسازان لرستانی در سنندج نقد و بررسی شد

جمعی از فیلمسازان لرستان به نمایندگی از کلیه فیلمسازان لرستانی در جلسه نقد و بررسی فیلم‌های کوتاه در شهرستان سنندج حضور یافتند.
 به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد، در این نشست که عصر روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه در سالن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنندج برگزار شد؛ سیدغلامرضا نعمت پور (مسئول واحد فیلم و عکس حوزه هنری لرستان و معاون ارشاد خرم آباد)، فرهاد پاکنیا، امین کریمی، محمدرضا حافظی ، بتول بیرانوند و فردوس خسروی حضور داشتند.
در این مراسم فیلم‌های بازگشت، شاخه‌های نیاز ، بی بی طلا، ویزیت، ایمان و جیک جیک احساس به نمایش در آمد و پس از آن کارگردان‌های جوان لرستان به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ گفتند.
سیدغلامرضا نعمت پور با بیان گوشه‌ای از فعالیت‌های واحد فیلم حوزه هنری لرستان گفت : این برنامه در راستای آشنایی هرچه بیشتر فیلمسازان لرستانی و کردستانی با تولیدات فیلم کوتاه و تبادل نظر در خصوص نقاط ضعف و قوت شکل گرفته است که جای بسی خوشحالی است.
وی در ادامه عنوان کرد: برپایی این جلسات عامل مهمی در شکوفایی هنری فیلمسازان خواهد بود و همین موضوع باعث دلگرمی فیلمسازان فیلم کوتاه و نزدیکی هنرمندان خواهد شد.
در پایان این جلسه از فیلمسازان کردستانی دعوت شد تا در برنامه مشابهی در حوزه هنری لرستان آثار خود را در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار دهند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها