آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

جشنواره «شهرآئین» از همه شهروندان در همه نقاط ایران دعوت کرد تا فیلم‌های این جشنواره را داوری کنند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دبیرخانه این جشنواره از عموم شهروندان دعوت کرد تا با مراجعه به وب‌سایت این جشنواره به نشانی: www.shahrayin.ir  شصت فیلم یک‌دقیقه‌ای برگزیده این جشنواره را تماشا و به برگزیدگان خود رای بدهند.  
گفتنی است برگزارکنندگان نخستین جشنواره فیلم شهری «شهرآئین» طی نامه‌ای از شهرداری‌های بسیاری از شهرهای ایران در خواست کرده‌اند که این امکان و فرصت را در شهرهای خود بوجود آورند تا 60 فیلم یک دقیقه‌ای برگزیده این جشنواره در تالارهای عمومی شهرهای ایران به نمایش در آیند.
نخستین جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» ۱ تا ۷ خردادماه ۱۳۸۹ برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم شهری شامگاه گذشته در حضور جمعی از علاقه‌مندان و شرکت کنندگان و مسئولین شهرداری و برگزار کنندگان این جشنواره در ایوان شمس معرفی شدند و هدایا و جوایز خود را دریافت کردند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره فیلم شهری (شهرآئین)، شامگاه گذشته در سالن شمس آیین پایانی نخستین شهرآیین برگزار شد و مردم و هیات داوران، منتخبین و برگزیدگان خود را معرفی کردند.
 • مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

  مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

  ‌آثاری از تمام اقشار جامعه اعم از نوجوانان و جوانان از سراسر ایران به دبیرخانه جشنواره شهرآئین رسیده است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» از آنجایی که شهرآئین جشنواره‌ای در مقیاس ملی است و هر شهروند ایرانی در هر شهر ایران می‌تواند در آن شرکت کند، این جشنواره مورد استقبال تمام اقشار جامعه قرار گرفته است و از تمام گروه‌های سنی در آن شرکت کرده‌اند.
 • استقبال از جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  پس از تمدید زمان شركت جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» سایت این جشنواره با استقبال بی‌نظیر شهروندان و علاقه‌مندان روبه رو شد.
 • فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  جشنواره جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» تا نهم اردیبهشت فیلم می‌پذیرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شهرآئین جشنواره فیلم شهری است که برای جلب مشارکت آگاهانه شهروندان در توسعه و ارتقا کیفیت محیط زندگی شهری‌شان برگزار می‌شود.
آخرین خبرها