مشارکت گسترده جوانان در جشنواره «شهرآئین»

‌آثاری از تمام اقشار جامعه اعم از نوجوانان و جوانان از سراسر ایران به دبیرخانه جشنواره شهرآئین رسیده است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» از آنجایی که شهرآئین جشنواره‌ای در مقیاس ملی است و هر شهروند ایرانی در هر شهر ایران می‌تواند در آن شرکت کند تا هرآنچه را از شهر خود می‌خواهد و می‌بیند در 1دقیقه به تصویر درآورد طی آمارهای اعلام شده، این جشنواره مورد استقبال تمام اقشار جامعه قرار گرفته است و از تمام گروه‌های سنی در آن شرکت کرده‌اند.
بیشترین آمار شرکت کنندگان را جوانان و دانشجویان در بر می‌گیرند و در این میان دانش آموزان نیز جهت شرکت در این جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند و آثار خود را ارسال کرده‌اند.
شهر آئین این فرصت را بوجود آورده است تا بسیاری از شهروندان بتوانند اولین تجربه‌های فیلمسازی خود را در جشنواره‌ای ملی به دید عموم و قضاوت بگذارند.
این جشنواره به همت موسسه پژوهش‌های فرهنگی و همکاری معاونت امور فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در سه ساحت شهر، شهروندی و مدیریت شهری ودر چهار محور شهر و فرد-شهر و جامعه؛ شهر و طبیعت؛ شهر و معنویت ؛ و شهر و... از 1تا 7 خرداد ماه 1389 برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا نهم اردیبهشت فیلم‌های خود را ارسال کنند.
دسترسی به قواعد و اطلاعات بیشتر در وب‌‌سایت جشنواره به نشانی: www.shahrayin.ir امکان‌پذیر است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره «شهرآیین» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم شهری شامگاه گذشته در حضور جمعی از علاقه‌مندان و شرکت کنندگان و مسئولین شهرداری و برگزار کنندگان این جشنواره در ایوان شمس معرفی شدند و هدایا و جوایز خود را دریافت کردند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره فیلم شهری (شهرآئین)، شامگاه گذشته در سالن شمس آیین پایانی نخستین شهرآیین برگزار شد و مردم و هیات داوران، منتخبین و برگزیدگان خود را معرفی کردند.
 • آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

  آغاز داوری تماشاگران جشنواره «شهرآئین»

  جشنواره «شهرآئین» از همه شهروندان در همه نقاط ایران دعوت کرد تا فیلم‌های این جشنواره را داوری کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دبیرخانه این جشنواره از عموم شهروندان دعوت کرد تا با مراجعه به وب‌سایت این جشنواره، شصت فیلم یک‌دقیقه‌ای برگزیده این جشنواره را تماشا و به برگزیدگان خود رای بدهند.
 • استقبال از جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  پس از تمدید زمان شركت جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» سایت این جشنواره با استقبال بی‌نظیر شهروندان و علاقه‌مندان روبه رو شد.
 • فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  فراخوان جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین»

  جشنواره جشنواره فیلم شهری یک دقیقه‌ای ایران «شهرآئین» تا نهم اردیبهشت فیلم می‌پذیرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شهرآئین جشنواره فیلم شهری است که برای جلب مشارکت آگاهانه شهروندان در توسعه و ارتقا کیفیت محیط زندگی شهری‌شان برگزار می‌شود.
آخرین خبرها