چهارمین جشنواره فیلم کردی منچستر برگزار می‌شود

چهارمین دوره جشنواره فیلم کُردی منچستر با حضور فیلم‌هایی از بهمن قبادی، شهرام علیدی، جمیل رستمی و... در شهر منچستر انگلستان برگزار می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کُردی منچستر، چهارمین دوره جشنواره فیلم کُردی منچستر در روزهای 23 تا 25 مردادماه در سینما کرنر هاوس شهر منچستر انگلستان برگزار می‌شود.
در این دوره از جشنواره در برنامه‌ای تحت عنوان «جشنوراه بین‌المللی کینو» تعدادی از بهترین فیلم‌های کوتاه اروپایی در کنار فیلم‌های کوتاه فیلمسازان کُرد برای آشنایی این فیلمسازان به همدیگر به نمایش در می‌آیند.
در این بخش فیلم‌های: اینجا جاده‌ها پایان ندارند به کارگردانی توفیق امانی، جنگ تپانچه به کارگردانی حسین احمد، کاشکی به گذشته به کارگردانی دلشاد مصطفی، فلوت بهشت به کارگردانی سارا محمد عبدالسلام، شب‌های جور آباد به کارگردانی تابان و دیوید مارک، سمینار به کارگردانی آوات عثمان و ... به نمایش درمی‌آيند.
علاوه بر آن در بخش مستند جشنواره فیلم‌هایی مانند: خاتون بدبخت به کارگردانی خالد حمه‌لاو و زندگی یا مردن به کارگردانی زانا حمه غریب نمایش داده خواهند شد.
در این دوره از جشنواره بهمن قبادی با فیلم‌های سینمایی زمانی برای مستی اسب‌ها و آوازهای سرزمین مادرای‌ام، شهرام علیدی با فیلم سینمایی زمزمه با باد، جمیل رستمی با فیلم‌های سینمایی ژانی گه‌ل و مرثیه برف، رحیم زبیحی با فیلم سینمایی سرزمین افسانه و همچنین راوین عساف با فیلم سینمایی بوی سیب و حسین حسن با فیلم سینمایی زنده از کردستان عراق حضور دارند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها