برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای «ساوالان» معرفی شدند

نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه دو «ساوالان» با اعلام برگزیدگان در اردبیل به کار خود پایان داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اختتامیه این جشنواره شب گذشته در مجتمع فرهنگی هنری فدک استان اردبیل برگزار شد.
برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

فیلمنامه
لوح تقدیر به علی حیدری برای فیلمنامه مگس و نوح و امانی برای فیلمنامه چرخش زمان اعطا شد.
در این بخش، تندیس جشنواره و پنج میلیون ریال جایزه به مهدی شاداب با فیلمنامه رحیل و دیپلم افتخار و چهار میلیون ریال جایزه به مریم فتحی فر و فرخ حنیفه نژاد با فیلمنامه باهم تعلق گرفت و آذر محمودی با فیلمنامه آخرین ایستگاه دیپلم افتخار و سه میلیون ریال جایزه را از آن خود کرد.

عکس
لوح تقدیر خود را به حميدرضا بهمنیار از خراسان شمالی با عکس طبیعت بی‌جان و علیرضا عزتی از گیلان با عکس مهاجران اعطا کرد.
در این بخش تندیس جشنواره و مبلغ پنج میلیون ریال جایزه به حمید قربانزاده از آذربایجان غربی، دیپلم افتخار و چهار میلیون ریال جایزه به بهنام صدیقی از مازندران و تندیس جشنواره و جایزه سه میلیون ریالی به کامل روحی و سارا قالیچه چی از اردبیل تعلق گرفت.

پوستر
لوح تقدیر و جایزه یک میلیون ریالی به حسین آزاد از اردبیل با پوستر فیلم گوزنهای پا به ماه تعلق گرفت.
هیات داوران همچنین در این بخش دیپلم افتخار و یک میلیون و 500 هزار ریال جایزه را به فواد شریفی به خاطر طراحی پوستر فیلم 55 از استان گیلان اعطا کرد و تندیس این بخش جشنواره به همراه دو میلیون ریال جایزه نیز به بهمن طهماسبی پور برای پوستر فیلم بی‌نام تعلق گرفت.
 
فیلم
در بخش چشم انداز سرزمین زیبای ما، تندیس جشنواره و جایزه پنج میلیون ریالی به فیلم داستانی رویاهای برفی ساخته سالم صلواتی از استان کردستان تعلق گرفت و هیات داوران این جشنواره در بخش جستجوی حقیقت نیز جایزه خود را به فیلم ما در راهیم ساخته عارف نامور از استان اردبیل اعطا کرد.
در بخش تحقیق و پژوهش نیز جایزه ویژه و تندیس جشنواره به فیلم میراث ماندگار از استان کردستان اعطا شد.
در بخش فیلمنامه نیز هیات داوران این جشنواره ، تندیس ویژه و جایزه دو میلیون و 500 هزار ریالی خود را به فیلمنامه سمفونی کلاغ‌ها اثر محمدباقر جعفرزاده اعطا کرد.
در بخش تصویربرداری نیز هیات داوران این جشنواره تندیس ویژه و جایزه پنج میلیون ریالی خود را به عارف نامور از اردبیل به خاطر تصویربرداری فیلم ما در راهیم اعطا کرد.
در بخش تدوین نیز تندیس ویژه و جایزه پنج میلیون ریالی به محمدباقر جعفرزاده تدوینگر فیلم سمفونی کلاغ‌ها از استان اردبیل اعطا شد.
در بخش صدابرداری نیز تندیس ویژه و جایزه پنج میلیون ریالی به هادی ساعد محکم صدابردار فیلم این جاده‌ها پایان ندارند از استان کردستان تعلق گرفت.
همچنین در بخش کارگردانی این جشنواره هیات داوران تندیس ویژه و جایزه پنج میلیون ریالی خود را به سالم صلواتی از استان کردستان با فیلم رویاهای برفی را به عنوان بهترین فیلم داستانی اعطا کرد.
در بخش بهترین فیلم پویانمایی نیز دیپلم افتخار و جایزه دو میلیون و 500 هزار ریالی به داور نجفی از استان اردبیل و علی اکبر فرشباف از استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت.
در این بخش، تندیس این جشنواره و جایزه پنج میلیون ریالی به انیمیشن آدم‌ها ساخته ماشاالله محمدی از استان کردستان تعلق گرفت.
در بخش بهترین فیلم مستند نیز تندیس این جشنواره و جایزه پنج میلیون ریالی به فیلم افسون ساخته هیوا امین نژاد از استان کردستان اعطا شد.
هیات داوران این جشنواره همچنین در بخش استعدادهای جوان، تندیس جشنواره و جایزه چهار میلیون ریالی را به فیلم صدا، ساخته مریم فتحی فر از استان گلستان اعطا کرد.
در بخش بهترین فیلم این جشنواره نیز هیات داوران تندیس ویژه و جایزه هفت میلیون ریالی خود را به فیلم سمفونی کلاغ‌ها ساخته محمدباقر جعفرزاده از استان اردبیل اعطا کرد.
در این جشنواره تندیس ویژه و جایزه شش میلیون ریالی نیز به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل و انجمن سینمای جوان استان‌های اردبیل و کردستان به عنوان بهترین مجریان طرح‌های سینمایی اعطا شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها