اکران اینترنتی فیلم‌های جشنواره نماز و نیایش

برای اولین بار جشنواره نماز و نیایش به صورت همزمان، امکان اکران اینترنتی پیدا می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی تبیان دفتر قم، در دیدار مدیران برگزاری جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین از موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان دفتر قم، راهکارهای همکاری خصوصا در جشنواره ملی نماز و نیایش مورد تبادل نظر قرار گرفت.
در این بازدید رضا ابوذر مدیر اجرایی جشنواره ملی نماز و نیایش خبر از برگزاری این جشنواره از سال 1385(دومین جشنواره) پس از وقفه‌ای هفت ساله از جشنواره اول خود، که فقط در بخش عکس در اراک برگزار شده بود، در قم بصورت دوسالانه در بخش‌های؛ فیلم، فیلمنامه و عکس داد.
وی عنوان کرد: سومین جشنواره نماز و نیایش با پذیرش بیش از ۷۳۰ اثر با استقبال چشمگیر هنرمندان سراسر کشور روبرو شده است.
در این جلسه مهندس مرتضوی قائم مقام تبیان دفتر قم با توضیح زیرساخت‌های تبیان و سیاست دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت امن به تشریح سایت تبیان خصوصا قسمت هنری سایت و فعالیت‌های انجام گرفته در آن پرداخت.
حجت‌الاسلام سیدجعفر علوی عدل مدیر محتوا و پژوهش تبیان دفتر قم نیز به اهداف راه اندازی بخش تصویری تبیان که فعلا بصورت آزمایشی درقالب کتابخانه دیجیتالی تصویری تبیان آماده نمایش است پرداخت.
علوی عدل با بیان زمینه‌های همکاری متقابل طرفین در حوزه تصویری از امکان اکران همزمان فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره نماز و نیایش و حفظ فیلم‌های تایید شده مدیران برگزاری جشنواره در ویترین دائمی بانک فیلم تبیان برای شروع همکاری‌ها خبر داد.
علی فرقانی مدیر روابط عمومی جشنواره نماز و نیایش نیز عنوان کرد: سومین جشنواره نماز و نیایش در 18 شهر کشور بصورت همزمان اکران خواهد شد که فراهم شدن امکان اکران اینترنتی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
سومین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین که از 23 تا 26 دی ماه87 درقم برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌های این جشنواره را به صورت همزمان در آدرس: http://www.tebyan.net/ مشاهده کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سومین جشنواره‌ نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان سومین جشنواره‌ نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان سومین جشنواره‌ نماز و نیایش به روایت دوربین روز گذشته در سالن قدس مدرسه عالی امام خمینی (ره) شهر قم معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره با حضور مهندس محمدرضا جعفری‌جلوه معاونت سینمایی، ناصر باکیده مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران، محمدحسین استاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم معرفی شدند.
 • اکران اینترنتی فیلم‌های جشنواره نماز و نیایش آغاز شد

  اکران اینترنتی فیلم‌های جشنواره نماز و نیایش آغاز شد

  همزمان با برگزاری سومین جشنواره ملی نماز و نیایش اکران اینترنتی دائمی آثار فیلمسازان این جشنواره در سایت تبیان فراهم شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی تبیان دفتر قم، به منظور پاسداشت فرهنگ نماز و نیایش و ارج نهادن به تلاش فیلمسازانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، امکان اینترنتی این آثار فراهم شد.
 • پیام وزیر ارشاد و مدیر سینمای جوان به جشنواره «نماز و نیایش»

  صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی به سومین جشنواره نماز و نیایش عنوان کرد: نماز و نیایش راه رستگاری و طریقی برای نیل به درجات عالیه انسانی تا قله منیع خدا گونگی و عطیه و لطفی از منبع فیض سرمد در حق بندگان است، همان لطف بی‌نهایت که بی‌نهایت که بی‌عنایتش ذره‌ای از جای نمی‌جنبد و برگی از جای نمی‌افتد و جهانی برجای نمی‌ماند. هنر راستین جانمان را در مهمانی حضرت دوست آسوده و روحمان را از سفره گسترده برکات آفرینش خواهد کرد.
 • نشست خبری سومین جشنواره نماز و نیایش برگزار شد

  نشست خبری سومین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین صبح امروز یکشنبه 22 دی‌ماه با حضور ناصر باکیده مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سینمای جوان در سالن کنفرانس انجمن برگزار شد.
 • معرفی فیلم‌ها و فیلمنامه‌های راه‌یافته به جشنواره «نماز و نیایش»

  معرفی فیلم‌ها و فیلمنامه‌های راه‌یافته به جشنواره «نماز و نیایش»

  اسامی فیلم‌ها و فیلمنامه‌های راه‌یافته به سومین جشنواره «نماز و نیایش» به روایت دوربین اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین، از میان ۳۰۴ فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره ۳۱ فیلم و ۱۷ فیلمنامه به بخش مسابقه راه‌یافته‌اند.
آخرین خبرها