اکران همزمان فیلم‌های جشنواره «رویش» در کشور

فیلم‌های جشنواره «رویش» 10 و 11 آذرماه به طور همزمان در مراکز استان‌های کشور نمایش داده می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره، آثار راه یافته به مرحله نهایی دوره پنجم، در این برنامه سراسری به نمایش در می‌آیند.
از جمله این مراکز نمایش آثار منتخب جشنواره فیلم کوتاه « رویش» می‌توان به سینما بهمن شهرکرد، سینما بهمن قزوین، کلبه هنر حوزه هنری کرمانشاه، سینما استقلال خرم آباد، سینما کوچک حوزه هنری ساری، سالن 12 فروردین سنندج در کردستان، مجتمع سینمایی بهمن بوشهر، تالار نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی در ارومیه، سینما بهمن زنجان، سینما بهمن اهواز و سینما قدس تبریز و سالن نبرد فولاد شهر اشاره کرد.
این جشنواره از 9 تا 12 آذر در مشهد برگزار می‌شود و علاوه بر تقدیر از برگزیدگان، آثار منتخب در بخش‌های مستند، داستانی و پویانمایی، به طور همزمان در سراسر کشور نمایش داده می‌شود.
آثار منتخب چهار دوره گذشته جشنواره «رویش» در جشنواره فیلمینی بلغارستان نیز نمایش داده شده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان پنجمین رویش معرفی شدند

  برگزیدگان پنجمین رویش معرفی شدند

  برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دینی رویش طی مراسمی در سالن همایش‌های صدا و سیما مشهد معرفی شدند. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در ابتدای این مراسم حسن بنیانیان رئیس حوزه هنری طی سخنانی گفت: از امروز خودمان را برای برگزاری رویش ششم آماده می کنیم. امیدواریم از سال آینده کشورهای اسلامی را برای حضور در این جشنواره دعوت کنیم و بتوانیم فیلم‌های همه مسلمانان جهان را در خراسان داوری کنیم.
 • مصلحی: جای یک شبکه ویدیویی فیلم کوتاه خالی است

  مصلحی: جای یک شبکه ویدیویی فیلم کوتاه خالی است

  نشست دبیر پنجمین جشنواره فیلم رویش با فیلمسازان ساعتی پیش با حضور مجید مصلحی، حسن نجفی عضو هیات انتخاب و علی قربانی مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره برگزار شد. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مجید مصلحی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های مختلف رویش گفت: ما در جشنواره رویش توجه ویژه‌ای به مقوله فیلمنامه داریم.
 • مصلحی: توجه به نگاه مخاطب یکی از اهداف جشنواره پنجم بود

  مصلحی: توجه به نگاه مخاطب یکی از اهداف جشنواره پنجم بود

  مجید مصلحی، دبیر پنجمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دینی «رویش» با مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی جشنواره پنجم، توجه به نوع نگاه مخاطب را یکی از دلایل مهم برای انتخاب آثار در کنار محتوی، مضمون و تکنیک آثار دانست. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مصلحی ضمن مقایسه جشنواره پنجم، با دوره‌های پیشین این جشنواره، گفت: در دوره‌های پیشین، نگاه فیلمسازان به مسائل دینی در پرداختن به نمادها و مناسک ظاهری دین خلاصه می‌شد.
 • اکران آثار جشنواره «فیلم رویش» در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

  همزمان با آغاز جشنواره فیلم رویش در کشور ، اکران آثار برتر جشنواره فیلم رویش در چهارمحال و بختیاری از سوی حوزه هنری در سینما بهمن شهرکرد روز سه شنبه آغاز شد.
 • برنامه کامل روز سوم پنجمین جشنواره «فیلم رویش»

  برنامه کامل روز سوم پنجمین جشنواره «فیلم رویش» چهارشنبه 11 آذر اعلام شد.
آخرین خبرها