معرفی هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه جشنواره پلیس

اعضای هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه و خیلی کوتاه سومین جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره، بیژن میرباقری، مجید برزگر، شهرام مکری، حمید بهمنی و کرامت پورشهسواری هیات انتخاب فیلم‎های کوتاه و خیلی کوتاه این دوره از جشنواره هستند.
هیات انتخاب بخش فیلم کوتاه و خیلی کوتاه جشنواره، از روز گذشته (25 آبان ماه)، کار بازبینی 250 اثر رسیده به این بخش، را شروع کرده‌اند.
در این بخش به نفرات اول تا سوم در هر کدام از بخش های فیلم کوتاه و خیلی کوتاه تندیس و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
سومین جشنواره فیلم پلیس، از 19 تا 22 آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سومین جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند

  برگزیدگان سومین جشنواره فیلم پلیس طی مراسمی ساعتی پیش در تالار وحدت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات داوران این جشنواره برگزیدگان خودرا در بخش‌های مختلف به شرح زیر معرفی کردند.
 • مستندهای راه‌یافته به جشنواره «فیلم پلیس» معرفی شدند

  مستندهای راه‌یافته به جشنواره «فیلم پلیس» معرفی شدند

  با پایان بازبینی فیلم‎های متقاضی شرکت در سومین جشنواره فیلم پلیس، 32 فیلم به بخش مسابقه فیلم‎های مستند جشنواره راه یافتند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره پلیس، هیات داوران بخش مستند پس از ملاحظه این فیلم‎ها، سه فیلم برگزیده این بخش را برای دریافت تندیس جشنواره و جوایز ویژه معرفی خواهند کرد.
 • فیلم‎های کوتاه و خیلی کوتاه «جشنواره پلیس» معرفی شدند

  39 فیلم کوتاه و 20 فیلم خیلی کوتاه به بخش مسابقه سومین جشنواره فیلم پلیس راه یافتند.
 • داوران بخش فیلم کوتاه «جشنواره پلیس» معرفی شدند

  داوران بخش فیلم کوتاه «جشنواره پلیس» معرفی شدند

  داوران بخش فیلم‎های کوتاه و خیلی کوتاه سومین «جشنواره فیلم پلیس» معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم پلیس، داوران این بخش از میان آثار راه یافته به بخش مسابقه سه فیلم کوتاه و سه اثر خیلی کوتاه را برای دریافت تندیس و جوایز ویژه جشنواره انتخاب و معرفی خواهند کرد.
 • داوران بخش مستند جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند

  داوران بخش مستند جشنواره فیلم پلیس معرفی شدند

  داوران بخش مستند سومین جشنواره فیلم پلیس طی حکمی از سوی سیدعلیرضا سجادپور دبیر جشنواره معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره فیلم پلیس،‌ هیات داوران این بخش از میان آثار مستند راه یافته به بخش مسابقه،‌ سه مستند برگزیده را معرفی خواهند کرد.
آخرین خبرها