هیات داوران جشنواره‌ منطقه‌ای «خلیج‌ فارس» معرفی شدند

اسامی هیات‌داوری انتخاب جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، 9 داور کار انتخاب و داوری 1459 اثر رسیده به دبیرخانه نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» را برعهده دارند.
پوران درخشنده، محمد درمنش، مهرداد اسکویی انتخاب و داوری بخش فیلم این جشنواره را برعهده دارند.
همچنین هیات انتخاب و داوری بخش فیلم‌نامه متشکل از مینو فرشچی، حمید جمدر فیلم‌نامه‌نویس و از مدیران فرهنگی سینمای کشور و رامتین شهبازی منتقد و نویسنده سینمای کشور کار انتخاب و داوری بخش عکس و پوستر نیز به عهده سه‌تن از عکاسان کشور اسماعیل عباسی، اسعد نقشبندی و ساعد نیک‌ذات است.
گفتنی است، یک‌هزار و 54 قطعه عکس و 33 قطعه پوستر برای رقابت در بخش‌های عکس و پوستر به دبیرخانه نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» رسیده است.
نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان خلیج فارس از 30 فروردین تا 2 اردیبهشت ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره «خلیج فارس» معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره «خلیج فارس» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه یک «خلیج فارس» شب گذشته در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان این جشنواره با حضور ناصر باکیده مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و عکاسان، فیلمسازان، فیلمنامه نویسان در بخش‌های مختلف معرفی شدند.
 • جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر به کار خود پایان می‌دهد

  جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر به کار خود پایان می‌دهد

  فردا چهارشنبه دوم اردیبهشت‌ماه، نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه یک «خلیج فارس» در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر با اعلام برگزیدگان به فعالیت خود پایان می‌دهد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این مراسم با حضور مهندس جعفری جلوه معاونت امورسینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر باکیده مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و هنرمندان برگزار می‌شود.
 • یادمان جشنواره «خلیج فارس» رونمایی شد

  یادمان جشنواره «خلیج فارس» رونمایی شد

  همزمان با افتتاح نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» صبح روز 30فروردین‌ماه از یادمان این جشنواره رونمایی شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این مراسم با حضور هنرمندان عکاس، فیلمساز و فیلمنامه‌نویس یازده استان کشور برگزار شد.
 • امروز با پیام ناصر باکیده جشنواره «خلیج فارس» افتتاح شد

  امروز با پیام ناصر باکیده جشنواره «خلیج فارس» افتتاح شد

  نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه یک بوشهر با عنوان «خلیج فارس» امروز با حضور معاون برنامه ریزی استانداری بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، مدیران انجمن سینمای جوانان ایران و بیش از 250 هنرمند از جمله منوچهر طیاب، محمد درمنش، حمیدجمدر، ساعد نیک‌ذات، اسماعیل عباسی، مینو فرشچی و ... در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر افتتاح شد.
 • جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر افتتاح می‌شود

  جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر افتتاح می‌شود

  مراسم افتتاحیه نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» فردا 30 فروردین‌ماه در بوشهر برگزار و این جشنواره رسما آغاز به کار می‌کند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این جشنواره در چهار بخش فیلم کوتاه، عکس، فیلمنامه و پوستر در بوشهر برگزار می‌شود.
آخرین خبرها